Üzletfejlesztési és értékesítési munkatárs (telesales)

A Xeless Kft. a higiéniai szolgáltatások piacán nagy tapasztalattal rendelkező, 12 országban jelen levő cégcsoport tagja bővülés miatt budapesti telephelyére munkatársat keres az alábbim unkakör betöltésére:

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • építőipari és rendezvényszervező cégekkel való kapcsolattartás
  • szolgáltatás-értékesítés
  • ügyféligények kiszolgálása, ajánlatadás, szerződések megkötése
  • ügyfélkezelés, probléma-megoldás
  • ár-képzéshez kapcsolódó piaci információgyűjtés, döntés-előkészítés
  • címlista, adatbázis kezelése, karbantartása
  • az értékesítési folyamat nyomon követése
  • számlázás előkészítés, ellenőrzés
  • riportok készítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, min. 2 éves értékesítési tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • gyors, pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil, ugyanakkor folyamatosan fejlődő, innovatív munkahely
  • versenyképes fizetés + jutalék
  • home-office munkavégzés lehetősége
  • kellemes munkahelyi légkör
  • izgalmas, szórakoztató közösségi programok
  • egészségnapok
  • kibővített egészségügyi szolgáltatások igénybevételének lehetősége
  • összetartó, szakmailag jól felkészült csapat segíti a betanulási időszakot
  • egyműszakos munkarend

Munkavégzés helye: XXII. kerület, Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát –fizetési igény megjelölésével- az alábbi elérhetőségre: allas@xeless.com