Gépkocsivezető munkatársat keres C és E kategóriás jogosítvánnyal Budapestre

A Xeless Kft. a higiéniai szolgáltatások piacán nagy tapasztalattal rendelkező, 12 országban jelen levő cégcsoport tagja bővülés miatt budapesti telephelyére munkatársat keres az alábbim unkakör betöltésére:

Főbb feladatok, munkák

  • mobil WC-t szállító autók vezetése
  • mobil WC-k fel és lepakolása, szervizelése
  • rakományozás, rakományrögzítés
  • a szervezet szolgáltatásainak, munkafolyamatainak végrehajtása a vezetői utasítások, előírások alapján
  • eszközök szakszerű szállítása, telepítése, szervízelése, bontása
  • a rendszeresített okmányok folyamatos és naprakész vezetése
  • a technológiai előírásokat, valamint a munkavédelmi, tűzvédelmi, balesetelhárítási előírások betartása

Elvárások:

  • C és E kategóriás jogosítvány
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • GKI vizsga
  • legalább 2 éves gépjárművezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, ugyanakkor folyamatosan fejlődő, innovatív munkahely
  • anyagi megbecsülés
  • jogtiszta, bejelentett foglalkoztatás
  • kellemes munkahelyi légkör
  • izgalmas, szórakoztató közösségi programok
  • ingyenes sportolási lehetőség
  • kibővített egészségügyi szolgáltatások igénybevételének lehetősége
  • összetartó, szakmailag jól felkészült csapat segíti a betanulási időszakot
  • egyműszakos munkarend: *07:00-15:30-ig
  • hosszú távú munkalehetőség
  • *2022. évi munkavállalói elégedettség felmérésünk alapján, munkatársaink 94%-ban elégedettek a munkaidővel és munkaidő beosztással.

Munkavégzés helye: XXII. kerület, Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát –fizetési igény megjelölésével- az alábbi elérhetőségre: allas@xeless.com